Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Kirazlı Yoga Bahçesi  (Okunma sayısı 3321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Emyyy

• Ziyaretçi
Kirazlı Yoga Bahçesi
« : 15 Aralık 2007, 23:48:04 »
güzel soru...
şöyle geniş ve doğası güzel bi toprağı olan bi yerde yaşamayı hayal ediyorum. Yeşillikler içinde havası tertemiz, denizide olan çok bilinmeyen bir köy ya da kasabada  bi yaşam. Stresin sıkıntının kol gezmediği, trafik gibi bi problemin ne olduğunu bilmeyen, sizler kadar güzel insanların belki sadece bir adım ötemde olduğu bi yerde ailemle sevdiklerimle kuracağım yepyeni bi hayat.
Hatta belki yoga merkezi hayalimizle birleşen bi yaşam. Cennete çevirdiğimiz bir bahçe, verandasında yoga yapabildiğimiz bir ev.
Günün ilk ışıklarıyla sevgiyle çabalayarak meyve ve sebze yetirştirebildiğimiz bir toprak parçasında yaşamak...
Yaşam için, herşey için sadece bir toprak parçasının yeterli olduğunu düşünmek beni çok rahatlatıyo bazan .
tek sorun burdaki korunaklı hayatı terkedip bi sıçrama yapmak belki ya bu niye bukadar zor anlayamdım. herşeyin bi zamanı var demek geliyo içimden sadece <<w

Yarın bayram tatili için Düzceye ailemi ziyarete gidiyorum. orda biraz toprak parçası var aileme ait. gittiğimde toprakla olan ilişkimi çok azda olsa tatmin edebiliyorum. hatta bu defa gidişimde 1 ay önce siparişini verdiğim 20 adet kiraz ağacı gelecek. onların dikimi beni heyecanlandırıyor. bodur kirazlar bunlar çok meşhur olmuş geçtiğimiz senelerde. kiraz yetiştiriciliğinde ödül almış türkiye bu arada. eğer aileminde desteği ile yetiştirebilirsem bu kirazları çok mutlu olucam. yazları kiraz getiriyo olurum belki sizlere ne dersiniz...

neyse işte o yoga evimizin bulunduğu cennet topraklara ekiyorum sonra bu kirazları yüzlerce...
hep birlikte yazları kiraz hasadı yapıyoruz, kiraz yiyoruz, yoga yapıyoruz bol bol.. (kirazı da yoga kadar sevdiğim çok mu anlaşılıyo ;x)  ve işte kır ve köy hayatına dair güzel her ne varsa
belki dünyada en güzel kirazı yetiştiren yoga grubu oluruz ;w <<s ;ee

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2007, 14:21:44 Gönderen: Emyyy »

nazlita

• Ziyaretçi
Ynt: Kiraz bahçesi
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2007, 09:55:41 »
 ;ee bayılırım kiraza!!!

Kiraz kokusuna, kiraz rengine, kiraz tadına, kiraz ağacına, kirazdan küpelere BAYILIRIM  <<s

Ne güzel hayal Emyyy; seni ziyarete geldiğimi, yüzündeki huzuru ve mutluluğu hayal ettim; günüme kiraz kattın teşekkür ederim!!

Herşey gönlünce olsun, iyi yolculuklar!!

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2007, 12:29:40 »
Emyy kirazlar ve hayalin cok güzel işallah hep beraber o kiraz bahcesinde oluruz :D.
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Emyyy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2007, 14:20:22 »
bende bayılırım kirazdan küpelere nazlıcım ;w
hatta 25 Aralıkta kirazdan küpeler takıpmı gelsek hani kırmız ya  hihi
bugun dikmeyi başarabilirsek bu 20 taneyi şimdilik, kirazlı yoga bahçemiz için küçük bi antreman yapmış olurum..
bu yaz olmasada bi sonraki yaz kiraz getirebilirim size  ;w
teşekkürler ...

Çevrimdışı Ebru Türün

• Üye
  • *
  • Sessizliği bozmadan...
Ynt: Kirazlı Yoga Bahçesi
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2008, 14:11:09 »
Ya siz ne kadar güzel, ne kadar zengin insanlarsınız. ;m<
Bunlar ne kadar güzel paylaşımlar. Sizinle aynı platformda olmak ne büyük bir mutluluk.
Şu konu, yıllar önce peşini bıraktığım bir hayali içimde patlattı.
Sağolun, varolun.
 ;n
"Hayatta istediğin herşeyi elde edebilirsin, bereberinde getirdiklerini kabul edersen."    
                                                          Yogi Baba Adnan Ananda Siddviho Çabuk

Çevrimdışı kurt e. inhan

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
Ynt: Kirazlı Yoga Bahçesi
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2008, 23:52:15 »
Emine Hn, hayal eden, isteklerine bir adım daha yaklaşmıştır... ;n
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2008, 23:54:47 Gönderen: kurt e. inhan »
Kurt E. İnhan