Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NATUREL 2007 "Ruh, Beden, Zihin Sağlığı Festivali"  (Okunma sayısı 4474 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Emyyy

• Ziyaretçi
NATUREL 2007
"Ruh, Beden, Zihin Sağlığı Festivali"
22-25 KASIM 2007
Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi – İstanbul
Ziyaret saatleri 11.00-20.00
www.festivaistanbul.com

Türkiye’de doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşması ve tüketici alışkanlıklarının yerleşmesine öncülük eden
Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 22-25 Kasım 2007, Perşembe-Pazar günleri arasında Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde ondokuzuncu kez gerçekleştiriliyor. Doğal yaşamla ilgili ürün ve hizmetlerin sergileneceği, konferanslar, panel, yarışma, performanslar, müzik ve sanat etkinlikleri ve imza günlerinin yer alacağı Festivalin açılışını Prof. Dr. Cihan Aksoy “Kronik Ağrı Tablolarına Bütünsel Yaklaşım” konulu konuşmasıyla yapacak.

Bugüne kadar İstanbul, Ankara ve Bursa’da gerçekleştirilen ve sekiz senedir bir gelenek haline gelen NATUREL Festivali, Türkiye, ABD, Almanya, Azerbaycan, Brezilya, Güney Kore, İsveç ve Yugoslavya’dan altmışın üzerinde yerli ve yabancı uzmanı bir araya getirerek “beden, zihin ve ruh dengesine dayalı doğal ve sağlıklı yaşam” konusunda bir kez daha yoğun bir bilgi paylaşımına zemin oluşturuyor.

Cemil İpekçi, Dr Ender Saraç, Esra Öz, Dilara Koçak, Ebru Şallı ve Evren Şener'in Jüride yer aldığı Diyet Tatlıları Yarışması finali açılış günü yer alıyor.

Dünyaca ünlü The Reconnection (Tekrar Bağlantı) kitabının yazarı Amerikalı doktor ve şifacı Dr.Eric Pearl, Cumartesi günü, ilk kez festivale katılarak bir konferans veriyor ve kitabını imzalıyor.

Festivalde ayrıca, 2007 Mevlana Yılı bağlamında Kumpanya Grubu’ndan "Mevlevi Bestekarlar" konseri, Zayıflama paneli, Çekim Yasası, Kaplıca Kürleri, Hipnoz, Osteoporoz ve Beslenme, Nefes Çalışmaları, Aile Dizimi, Müzikle Tedavi, EFT, Silva Metodu, Detoks, Homeopati, Akupunktur, Kuantum Sıçrama, Fitoterapi, Masaj Teknikleri, Astroloji gibi çok çeşitli konu işleniyor.

Seminerler ve workshopların yanısıra Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu yararına, işitme engelli sanatçı Banu Temizel’in resim sergisi, yoga, dans ve doğaçlama vurmalılar gösterileri, New Age müzik dinletisi gibi etkinlikler ve imza günleri ile zengin bir program sunuluyor.

Festival, 25 Kasım, Pazar akşamı, tümüyle SU temalı eserlerden oluşan “Suyun Gizli Mesajı” adlı Anjelika Akbar konseri ile kapanıyor.

NATUREL 2007 Festivali, hergün 11.00-20.00 arası ziyaret edilebilir. 12 YTL olan giriş ücretine gün içerisindeki tüm seminerler, konserler ve etkinlikler ile atölye çalışmalarının çoğu dahildir. Biletler girişte alınabilir.

Festival Programı ayrıntılı bilgiler için www.festivaistanbul.com veya aşağıdaki başlık linklerini kullanabilirsiniz:

Organizasyon:
FESTİVA A.Ş.
Tel 0212-275 6600 (pbx)
Email  info@festivaistanbul.com
URL    www.festivaistanbul.com 

« Son Düzenleme: 13 Kasım 2007, 22:07:02 Gönderen: Emyyy »

nazlita

• Ziyaretçi
Ynt: NATUREL 2007 "Ruh, Beden, Zihin Sağlığı Festivali"
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2007, 17:17:39 »
İşte buuuuuuuuuu süper bir haber :)  ;q

Benimle gitmek isteyen var mı???

Emyyy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2007, 17:21:49 »
ben tabiki ...  hihi
saçlarını çoook beeeendim..  hihi ;ss

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2007, 20:48:13 »
bense sizlere katılırım kızlar :D
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Çevrimdışı Nesli

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2007, 21:49:34 »
Ben de katılmak isterim (kızlar).Hafta içi 17 den sonra olursa daha iyi olur.

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2007, 23:41:50 »
  Kızlar beni unutmayın sakın ...

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2007, 12:43:51 »
Ben de gelebilmeyi isterim,ancak haftaiçi yetişmem mümkün değil,o haftasonu için de başka bir proğramım var,iptal olursa gelebilirim:)

Çevrimdışı muhterem

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2007, 19:24:35 »
Ben de bende :)
Kendin İçin Birşey Yapmayacaksan ; Kim Yapacak ?
Başkası için bir şey yapmayacaksan ;Varolma'nın Anlamı Ne?
Şimdi Yapmayacaksan ; Ne Zaman ?

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2007, 10:21:32 »
Ok bana cumartesi uygun ancak öğleden sonra uygun olacağım; hatta bostancı tarafında ev bakıyor olacağım; gitmek isteyen karşı geçerken beni arasın belki buluşur beraaber geçeriz :)

sizi naturel insanlar sizi :)

Emyyy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2007, 12:58:12 »
ben cumartesi mümkün olursa saat 11 gibi orda olmayı planlıyorum.
eski senelerden hatırlıyorum. çok kalabalık oluyo. bu senede çok farklı olmaz herhalde.
herkesde bi doğal modası..  <<m
programa göre saat 11.30 da başlayan konferanslar var.
ilginç konular ve konuklar  hihi

bakalım umarım güzel bi naturel olur bu sene
;m<

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2007, 14:27:34 »
Arkadaşlar,

ben Cumartesi Sabah Annemi Göz doktoruna götürdükden sonra saat 15:30 da Operaya gideceğim(izlenimlerimi pazar günü yazarım).

akşam gibi Fuarda olurum herhalde

Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa