Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Konsantrasyon Eksikliği  (Okunma sayısı 3644 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevimyt

• Üye
  • *
Konsantrasyon Eksikliği
« : 09 Ocak 2008, 10:36:11 »
Merhabalar,

Konsantrasyon eksikliğini gidermek ve aşmak için Silva Yöntemi diye yurtdışında yaygın şekilde uygulanan bir yöntem varmış. Aramızda bu konu hakkında bilgisi olan kimse var mıdır acaba, ya da konsantrasyon eksikliğinin nasıl giredileceğini bilen?

Teşekkürler.

irem

• Ziyaretçi
Ynt: Konsantrasyon Eksikliği
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2008, 18:38:04 »
Merhaba Sevim,

Yoganın konsantrasyonumu arttırmakta çok faydasını görüyorum.

Bir seminerinde Mert Hoca"ya,"konsantrasyomu arttırmak" istiyorum demiştim.O da:"ne yapabilirsin bunun için sence?"diye soruyla karşılık vermişti.
"Anda kalmaya çalışırsam,anı farkındalıkla yaşamaya özen gösterirsem konsantrasyonum artar mı?" demiştim.

O da :"cevabı biliyorsun işte." demişti. ;n

Çevrimdışı folgsong

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2008, 16:37:46 »
merhabalar bende konsantrasyon eksikliğini gidermek istiyorum...bu seminerlere bende katılmak istiyorum ne zaman oluyor bilgilendirirmisnz  acaba..... teşekküre edrim..

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2008, 19:45:37 »
merhaba folgsong,

Mert hocanin 26.01.`de yogaya merhaba semineri var.Detaylarla ilgili bilgi almak icin nazlita ile baglanti kurabilirsin.

sevgiler,

Çevrimdışı folgsong

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2008, 23:41:03 »
merhabalar bu seminerlerii kaçıyorum yani iş yoğunluğundan dolayı siteye bakıyorum yanlız bütün içeriğe bakamadığım için.sizin göndermiş olduğunuz tarihlerede bakamıyorum böylece.bana a mail adersime yollayabilirmisinz tarihlerini.seminerler hakkında.

Çevrimdışı folgsong

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2008, 23:41:44 »
teşekkür edrim iremciğim.ilgine.

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2008, 13:49:37 »
Sevgili folgsong;

Siteye bir duyuru mesajı attığımızda foruma üye olan bütün üyelerimizin profillerinde yazılı e-posta adreslerine otomatik olarak e-posta gönderiliyor. Profiline yazmış olduğun e-posta adresini kontrol etmeni ve gerekiyorsa güncellemeni tavsiye ediyorum.

Forum dışında etkinliklerimizi ana sayfanın üst kısmında bulunan Etkinlik başlığına tıklayarak inceleyebilirsin.

İyi haftalar dilerim.

Çevrimdışı folgsong

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2008, 15:00:30 »
çok teşekkürler nazlıcığım.halledttim galba....amail ler geliyor e -postama.sana ve tüm arkadaşlraa iyi haftalar diliyorum bende.