Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Tanrı'nın Doğum Günü  (Okunma sayısı 2000 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkmen

• Üye
  • *
Tanrı'nın Doğum Günü
« : 19 Mart 2009, 14:43:44 »
Tanrı'nın Doğum Günü, modernleştikçe İslam'dan uzaklaşan bizlere, Kur'an'ın gerçek anlamını farkettirmek adına yazılmış bir kitap.
Asla dini bir yaklaşım taşımayıp aksine ayetlerin kriptonlarını çözerek aslında içinde ne kadar değerli bilgiler taşıdığını gösteriyor.
Ben okuduklarımdan çok etkilendim, sizlerinde aynı olumlu etkiyi yaşaması için paylaşmak istedim.

Kitabın yazarı buRAK özDEMİR

1974’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nü bitirdi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Endüstriyel Ürün Tasarımı bölümünde yüksek lisans eğitimi gördü. London School of Public Relations-İstanbul, Beykent Üniversitesi Stratejik Pazarlama Yönetimi programlarını tamamladı. 1997 yılında marka danışmanlığı sektörüne adım atan buRAK, 2002 yılında risk sermayesi ile kendi danışmanlık firması Strategica’yı kurdu. Kariyeri süresince Türkiye’nin önde gelen firmaları için stratejiler geliştirdi, yeni fikirler, konseptler üretti. Marka stratejistliği kariyerini 2005 yılında noktaladı.

buRAK, Akşam Gazetesi’nde ve Hürriyetim-Yenibir’de köşe yazarlığı yaptı, radyo programları hazırladı ve sundu. Remzi Kitabevi’nden yayınlanan iki fantastik kitabı var: “Yıl 2binyüz2” (2002), “Türklerim Diken Diken Oldu” (2006). “Tanrı’nın DoğumGünü” 33 yaşındaki yazarın çıkarmış olduğu 3. kitabı…

Dünyadaki önemli işlerin çoğu, artık hiç umut kalmamış gibi görünen
 durumlarda dahi denemeye devam eden insanlarca başarılmıştır.
 Dale Carnegie, 1888-1955

Çevrimdışı aylaadilce

• Üye
  • *
Ynt: Tanrı'nın Doğum Günü
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2009, 17:34:23 »
Bencede çok haklısınız,harika bir kitap hele yoga, meditasyon hakkında yazılanlar ayetlerle zenginleştirilmiş çakra bilgileri vb
beni çok etkiledi.Henüz bitiremedim ama herkezin okumasını tavsiye edebilirim.

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2009, 18:16:44 »
Çok keyifle,bitmemesini dileyerek okuduğum bir kitaptı.

derya99

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2009, 22:09:01 »
güzel bir kitap..ilk çıktığında okumuştum bende öneriyorum...keyifli..