Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Bu akşam yogadersine gitmemek beni rahatsız etti  (Okunma sayısı 2423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
Bu akşam yogadersine gitmemek beni rahatsız etti
« : 17 Şubat 2008, 18:16:12 »
 Aklım bu akşam ki yoga dersinde,gitmeyi bu kadar çok isteyipte gitmemek beni rahatsız ediyor.Sitede dolaşarak sıkıntımı  hafifletmeye çalışıyorum galiba.
Bizim burası uludağ gibi,manzara mükemmel,sabahtan beri camdan dışarısını seyrediyorum,özlemişim çocukluğumu.
Dün gece abimler bizdeydi,evimizde bayram şenliği vardı sanki,yiğenimin çığlıkları ,kahkahaları, evin altını üstüne getirişi beni çok mutlu etti,nihayet evimiz eve benzedi dedim.Gece yarısı gittiler,camdan arkalarından baktım,bu kar yiğenimin ilk karı sayılır,garibim kar nedir yeni öğreniyor,kapıdan çıkar çıkmaz çocukça korkusuzda yürümeyi denedi,   hihi    çok güzledi tepkileri,mutluluğu  görmeliydiniz.
Neyse bende kendi kendime yoga mı yapacağım birazdan,sanki dersteymişim gibi Mert hoca varmış gibi.. ;n

Çevrimdışı merih

• Üye
  • *
Ynt: Bu akşam yogadersine gitmemek beni rahatsız etti
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2008, 19:44:01 »

Merhaba,

Ben de bu akşam yogaya gidemedim. Aynı şekilde ben de gitmeyi çok isteyip gidemediğim zaman huzursuz oluyorum-bir yandan da Mert Hoca'nın demek o kadar istemiyorsun diyen sözleri kulağımda çınlıyor-  ;x. Benim gidememe sebebim kar-buz nedeniyle dönüşümü netleştiremememden oldu..
Ben de biraz sonra yogamı yapacağım. Dersteymişim gibi tüm arkadaşların ve Mert Hoca'nın enerjisini hissederek...

;n

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2008, 23:04:31 »
Merhaba arkadaşlar, bende bu akşam yogaya gidemiyenlerdenim. Yalnız çok ilginç dayanamadım ve pazar günü saat 6,30 seansına vücudum ve beynim alıştığından hemen kendi başıma yoga yaptım. Çok iyi geldi.

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2008, 08:23:55 »
Namaste sevgili lotuslar  ;n

Ben sansli ve minibus yolunda oturan biri oldugum icin minibusume bindim ve ulastim derse ve pazar aksami dersleri bana da cok iyi geliyor; acikcasi yoklugunuz farkediliyordu... Carsamba gorusmek uzere  ;n

Çevrimdışı kurt e. inhan

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2008, 12:03:50 »
Arkadaşlar hayatın her anını tam yaşamak lazım..eğer kar yüzünden gidemeysek bile bence huzursuz olmak için bir neden yok..düşünün kar yağıyor ve doğa yenileniyor..barajlar doluyor..yoga ya gelinece, bizler için yoga artık bir yaşam tarzı ...karın keyfini çıkartın..mutlu olmak için çok neden var
Kurt E. İnhan