Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Kıpkırmızı Hissediyorum..  (Okunma sayısı 2386 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burcuk

• Üye
  • *
Kıpkırmızı Hissediyorum..
« : 24 Mart 2008, 15:06:42 »
Kıpkırmızı hissediyorum ve muhtemelen kıpkırmızı görünüyorum.  ;x
Derin derin nefes alarak kalbimi doğal ritminde tutmayı başarıyorum fakat yüzüm, boynum ve ensemdeki yanma hissini engelleyemiyorum..  Yüzümü yıkıyorum soğuk ellerimi gözlerime bastırıyorum olmuyor.. Kulaklarımdan, burnumdan ateş fışkırıyor sanki..  <<w  <<w
Olmak istemediğim bir ortamda saatlerimi hatta günlerimi geçirmem gerekiyor.. Keşke burdayken başka bi yerdeymişim gibi hissedebilsem ya da keşke yaşadığım olayları bir süreliğine unutabilsem..

nazlita

• Ziyaretçi
Ynt: Kıpkırmızı Hissediyorum..
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2008, 16:28:17 »
Burcuk;

Yarın hastayım diyerek işe gitmesen ne olur?

Çevrimdışı burcuk

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2008, 17:03:03 »
Bilmiyorum nazlı.. şuan kendim için yapabileceğim en iyi şey ne bilmiyorum..

Çarşambadan itibaren izinliydim zaten, kendimi toparlamıştım da ama aynı ortama girince canımın telafisi olmayacak şekilde hala acıdığını farkettim. Bu arada telafi etmeye çalışan birisi de yok :(
Gelmezsem ortam daha da gerilebilir. Belki bir daha hiç gelmek istemeyebilirim ki bu benim için çok zamansız olur.

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2008, 17:25:22 »
Anlıyorum... ::)

Ben de çok uzun süre karanlık tünelde yolumu göremeden devam etmek zorunda kaldım iş yerinde; sonra bir gün hiç beklemediğim bir yerden öyle bir gelişme geldi ki...şimdi aynı tünelin içindeyim; ama artık tünelin sonundaki ışığı görebiliyorum...ve biraz daha rahatladım; düşünsene o lotus çiçekleri onca bataklığın içinde yukarıdaki ışığı görmüyorlar bile; ama çıkıyorlar değil mi yukarıya ve mükemmel güzellikte açıyorlar; belki sen de açmak üzere olan bir lotus çiçeğisin; bu sıkıntın ondan...Bu sıkıntı bile belki de bize birşeyler katıyordur; katıyor mudur??

Hakkında hayırlısı olsun sevgili Burcuk...Bir şeye ihtiyacın olursa, her zaman buradayım. ;x

Çevrimdışı meri jane

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2008, 23:38:27 »
belki de katlanman gerekmiyordur burcuk? başka yolun yok mu? başka seçenek, yerinde bir bitiş ve yeni bir başlangıç?

Çevrimdışı burcuk

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2008, 08:13:30 »
desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar..
Meri Jane kesinlikle bir bitiş ve yeni bir başlangıç gerek bana..