Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Babaya mektup (Sonuna kadar okuyun :))  (Okunma sayısı 1997 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
Babaya mektup (Sonuna kadar okuyun :))
« : 02 Şubat 2008, 15:02:47 »

Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde "Babama" yazıyordu. Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:

-Sevgili baba; Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum. Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi yaşanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gerçek tutku ve aşkı ben jale ile buldum ve o öyle tatlı ki anlatamam... Şunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri,derisine işlettiği dövmeleri, kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla onaylamayacaktınız ve tabi benden çok büyük olmasıda bir sorundu. Fakat benim için bunlar değildi gerçek tutku ve gerçek aşk... Baba jale hamile! jalenin dediğine göre çok mutlu olacağız. Ormanda kendine ait bir karavanı ve tüm kış yetecek kadarda yakacağı var.Bir sürü çocuğa sahip olma düşüncesi rüyalarımızı süslüyor. Jale benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı ve artık biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve yine bu sayede ihtiyacımız olan kokoin ve ekstaziye ulaşacağız. Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz dualar ediyoruz şu AIDS'in çaresi bulunsun ve Jale sağlığına kavuşsun diye... O kesinlikle iyileşmeyi hakediyor. Endişelenmeyi bırak baba ben 15 yaşındayım ve kendi başımın çaresine bakabilirim. Eminim birgün geri döneceğiz ve sen kendi torunlarını tanıyacak, seveceksin Oğlun cihan NOT: Baba yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. Ben Mehmet'lerdeyim. Sadece sana; masamın üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu hatırlatmak istedim.

Yonca Güler

• Ziyaretçi
Ynt: Babaya mektup (Sonuna kadar okuyun :))
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2008, 20:16:26 »
AYşegül süper bu ya valla çok güldüm... ;w ;w ;w

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2008, 01:18:47 »
Gülelim  arkadaşlar, ömrümüz uzasın :)

Çevrimdışı niyan

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2008, 23:57:58 »
çok güldümmm çok teşekkürler:)
hayat bir arayış olmalıdır;bir arzu değil,bir araştırma.
Şu olmak;bu olmak için bir hırs değil,bir ülkenin başkanı ya da
başbakanı olmak değil de ''Ben kimim?'' i bulmak için bir arayış olmalı   
                                                 OSHO

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2008, 16:45:57 »
 hihi hihi hihi hihi

çok iyi fikir; ama geç kaldık; 7 sene önce okusaydım bu yazıyı; kesin kullanırdım; çünkü hep böyle yöntemlere ihtiyaç duydum hayatta  ;ee

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2008, 22:49:29 »
Aaaa Nazli yoksa karnen kötü mü gelmişti ...

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2008, 11:33:39 »
Hiç iyi gelmedi diyelim  hihi hihi hihi