Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Forum Güvenli Olan Son Sürümüne 1.1.9 Başarıyla Yükseltilmiştir.  (Okunma sayısı 2701 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mrcsnsy

• Ziyaretçi
22 Mayıs 2009 Saat 01:00'da gerçekleştirilen güncelleme ile forum sitemizin güvenlik açıklarını kapatan ve en yeni kodlamalarla sistemin hızlanmasını sağlayan dosyaları başarıyla aktararak, forumumuzu güncellemiş bulunuyoruz.

Önceki Versiyon: 1.1.8 (Mart'da Yüklenmiştir.)
Son Versiyon: 1.1.9 (Mayıs'da Yüklenmiştir.)

derya99

• Ziyaretçi
teşekkürler meriç,ellerine sağlık..

duygu_akartuna

• Ziyaretçi
Meriç teşekkür ederiz.

Bir üyemizden aşağıdaki mesajı aldım. Bu konuda ne yapabiliriz?

Gönderen    Konu
kurt e. inhan

(Konu Yok)
« Alıcı: duygu_akartuna : Bugün 09:54:57 »
   Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı YanıtlaYanıtla Bu mesajı silSil
Duygu hn merhaba,

Takriben 15 gün önce foruma bir mesaj yazarken, sitede yapılan çok güzel bir yenilikle karşılaşmıştım..Önizlemeye başvurmadan bütün şekilleri ve diğer yazma özelliklerini kullanabiliyorduk...Bugün ise gene eskisi gibi önizlemeye başvurmaya ihtiyaç duydum..Yani yazı yazılırken, şekilleri eklemek istediğimizde önizlemeye bakmak zorunda kaldım...Halbuki bu yenilik süper bir yenilikti..Niye gene eskiye bir dönüş yaptık?  teşekkürler

mrcsnsy

• Ziyaretçi
bakıyorum hemen ;)

mrcsnsy

• Ziyaretçi
Meriç teşekkür ederiz.

Bir üyemizden aşağıdaki mesajı aldım. Bu konuda ne yapabiliriz?

Gönderen    Konu
kurt e. inhan

(Konu Yok)
« Alıcı: duygu_akartuna : Bugün 09:54:57 »
   Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı YanıtlaYanıtla Bu mesajı silSil
Duygu hn merhaba,

Takriben 15 gün önce foruma bir mesaj yazarken, sitede yapılan çok güzel bir yenilikle karşılaşmıştım..Önizlemeye başvurmadan bütün şekilleri ve diğer yazma özelliklerini kullanabiliyorduk...Bugün ise gene eskisi gibi önizlemeye başvurmaya ihtiyaç duydum..Yani yazı yazılırken, şekilleri eklemek istediğimizde önizlemeye bakmak zorunda kaldım...Halbuki bu yenilik süper bir yenilikti..Niye gene eskiye bir dönüş yaptık?  teşekkürler

Sorun düzeltilmiştir. Önizleme butonu hem hızlı cevapta hemde normal cevapta tam olarak çalışmaktadır. Başka sorun varsa alabilirim ?