Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Asturias sokaklarinda dolasiyorum :)  (Okunma sayısı 2870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nazlita

• Ziyaretçi
Asturias sokaklarinda dolasiyorum :)
« : 02 Ocak 2008, 17:49:12 »
Merhaba dostlarim...

Son bir kac gundur dar zamanlarda girdim internete, size soyle oturup bir yazamadim...

Asturias / Ispanya'dayim...Bu sefer gelisimde aileme soz verdigim asturias belgeselini cekiyorum :)

simdi yurumekten biraz yoruldum ve usudum; sehir kutuphanesine girdim sizlere yazabilmek icin...Mutluyum, iyiyim, tatildeyim :) 8 saat uyumak, bir yere yetismek zorunda olmadan sabah yogami yapmak, yulafli kahvaltimi keyif yaparak 45 dakikada bitirmek cok iyi geldi bana...Dinlendim birazcik, enerji topladim  ;s

Buradaki arkadaslarimiza ve Javi' nin ailesine yoga takvimi hediye ettim; bana cok sorular soruyorlar yogayla ilgili :) yakinda sitemizin ispanyolca forumunun acilacagini bahsettigimde ise cok heyecanlandilar  hihi

Pazar gunu donuyorum...Carsamba aksamki tepe nautilus sports daki derste gorusmek uzere...

Bu arada Kadikoyluler, sportsun programi degismedi, degil mi?

Herkese sevgiler & opucukler...

n.

;n

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
Ynt: Asturias sokaklarinda dolasiyorum :)
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2008, 23:32:00 »
 Merhaba Nazlı cım

Benim yerime de gez oraları gelince anlatırsın bol bol.
Kadıköy Sports un programında  cuma gündüz yoga koymuşlar,çok sevindirici değilmi.
Ayrıca ayın 8 inden itibaren soyunma odalarında yapılacak tadilat varmış.
Şişli ve Ataköy e gidebilirmişiz,şimdilik bu kadar.

Sevgilerimle

Çevrimdışı muhterem

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2008, 09:02:15 »
Çok güzel Nazlı.Biz de merak ediyoruz belgeselini.İyice dinlen tatilin keyfini çıkar.
Sevgiler sana.
Kendin İçin Birşey Yapmayacaksan ; Kim Yapacak ?
Başkası için bir şey yapmayacaksan ;Varolma'nın Anlamı Ne?
Şimdi Yapmayacaksan ; Ne Zaman ?

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2008, 09:06:20 »
Nazlıcım seni cok özledik.

Belgeselini cok merak ettim  bende seyretmek istiyorum ;w, senden dolayı İspanya'ya merakım arttı gidip görmek istiyorum.

İyi tatiller canım .
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Çevrimdışı duygupadr

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2008, 10:03:23 »
Nazlicim dinlen bir guzel cok sevindim adına.. Sayende benim de ispanya'ya gitme dusuncelerim basladı:)belgeselini merakla bekliyoruz,optummm:)
Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony - Gandhi

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2008, 13:33:36 »
Ne güzel Nazlı,sevindim senin için :) Bizlerin gözleriyle de dolaş olur mu? İspanya"ya özellikle Barcelona'ya gitmek düşlerimden biri;)

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2008, 13:50:07 »
Ya arkadaslar;

Ne zormus yani cekim yapmak; ben heyecanli bir insanim; elim kolum titrer, sesim titrer; o kadar guldum ki dun cektiklerimi seyredince; resmen kendi bakis acim; her saniye farkli bir kare; insanin basi donuyor seyrederken, devamli titreyen bir ekran  hihi hihi valla karnima agrilar girdi sabah izlerken gulmekten  .ll

konusmaya baslamisim, cekime konusmanin yarisinda baslamisim  ;ss ; konusmayi bitirmeden cekimi bitirisim  .ll devamli bir lunaparktaki atli karincadaymissin imaji var yani karelerde; heralde buna Burhan Uslu' nun benim ciktigim programindan daha cok guleceksiniz  .ll  hihi  hihi  hihi