Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: YORUMSUZ....  (Okunma sayısı 12171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muhterem

• Üye
  • *
YORUMSUZ....
« : 27 Mart 2008, 15:41:58 »
Çin Olimpiyat Açılışı için Hava Şartlarını Değiştirecek

Çin, 8 Ağustos 2008’de gerçekleşecek Olimpiyat açılış töreni için havanın güneşli olmasını sağlayacak.
Son 30 yılın Ağustos ayı hava şartları istatistiklerini inceleyen Pekin Meteoroloji Bürosu mühendisleri, havanın güneşli ve açık olması ihtimalinin yüzde 50 oranında olduğunu tespit etti. İşlerini şansa bırakmak istemeyen Çinli bilim adamları tören gününden önceki günlerde yağmur yağdırarak havayı bulutlardan temizlemeyi planlıyor. Uydular, uçaklar ,radarlar ve çok güçlü bir IBM bilgisayar yardımıyla üstü tamamen açık olan Olimpiyat alanı üzerine gelecek bulutların yükü; alana varmadan yağmur bombalarıyla boşaltılacak.

Haberler.com
Kendin İçin Birşey Yapmayacaksan ; Kim Yapacak ?
Başkası için bir şey yapmayacaksan ;Varolma'nın Anlamı Ne?
Şimdi Yapmayacaksan ; Ne Zaman ?

Yonca Güler

• Ziyaretçi
Ynt: YORUMSUZ....
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2008, 18:53:47 »
Tövbe tövbe yaw...Bana hiç anlatmasınlar kansere çare bulunamadı falan diye.Şu insanoğlunun yaptığına bi bakarmısınız?

Çevrimdışı Gülçin

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2008, 10:54:28 »
Mert Hoca demişdiki''istemediğiniz şeyleri değil,istediğiniz şeyleri söyleyin''O zaman bende söylüyorum............BEN DOĞAL BİR DÜNYA İSTİYORUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM..........................                            .                                                     
G.G

Çevrimdışı vivre

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2008, 13:29:37 »
SECRET :)
dikkate değer olma arzusu kadar yaygın bir şey yoktur

Çevrimdışı EROL

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2008, 00:20:27 »
Bu doğa bir gün bunların hesabını soracak gibi geliyor topragın dibinden petrol, kömür vs madenler cıkartmalarsuların akış yönünü degiştirmeler  arazi kazanmak için  ormanları yakmalar  denizden yer kazanmak için denizlerin doldurulmaları  tavukları mavuk yaptık dogayıda film studyosu  sonumuzu iyi görmüyorum  :'(
HER GÜN BİR GÜNEŞ DOĞACAK BELKİ BU DOĞAN GÜNEŞ SENİN OLACAK

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2008, 02:41:33 »
DOĞA VERDİĞİNİ GERİ ALIR.

Çevrimdışı SnowWhite_Queen

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Nisan 2008, 19:38:58 »
Doğa ile oynamaya bir örnek kendi ülkemizden....deniz kenarlarına taşları doldurup evler yaptılar.Denizin yani doğanın alanını işgal ettiler.sonra deniz,tüm şiddetiyle deprem sırasında geldi ve ne yazık ki tüm evleri içine aldı...burası benim dedi...Yani doğa dediğiniz gibi verdiğini alır...