Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: 15 AĞUSTOS BÜYÜKADA 'DA KLASİK YOGA ETKİNLİĞİ  (Okunma sayısı 3898 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

derya99

• Ziyaretçi
15 AĞUSTOS BÜYÜKADA 'DA KLASİK YOGA ETKİNLİĞİ
« : 10 Ağustos 2009, 15:45:37 »
                 Hepinizin ilgiyle takip ettiği gibi, Büyükada' da Cumartesi Klasik Yoga etkinliklerimiz sürüyor!!!  

15 Ağustos Cumartesi günü 12 kişi ile sınırlı olan kontenjanımız dolmuştur.Gösterdiğiniz ilgiden dolayı yürek dolusu teşekkür ediyoruz.                      
           Programımız 15:00 gibi başlıyor yogik beslenme prensibinde hazırlanmış ikram + yogik sohbet + Klasik yoga dersinden sonra  19.30 civarı sona eriyor...Bu aktivitemizin günlük ücreti yemek de dahil olmak üzere 50 TL' dir.

Önümüzdeki hafta 22 Ağustos Cumartesi yer ayırtmak ve   Harika bir cumartesi geçirmek için; bizlerle irtibat kurabilirsiniz.                          Derya Hoca:  0530 524 36 60  
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2009, 15:49:04 Gönderen: derya99 »

Beyz

• Ziyaretçi
Ynt: 15 AĞUSTOS BÜYÜKADA 'DA KLASİK YOGA ETKİNLİĞİ
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2009, 20:44:43 »
Merhaba,

Büyükada'da çok özel bir mekanı, çok özel insanlarla birlikte paylaşmak çok keyifliydi. İkram, sohbet ve doğanın tüm ayrıntıları ile birlikte açık havada Klasik Yoga dersi olağanüstüydü.

Bu organizasyonda emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim.

Sevgiler,

Çevrimdışı nilüfer

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2009, 16:54:25 »
Sevgili Beyza ,iyi ki geldin ve güzel ve güleryüzünle bizlerle aynı duyguları paylaştın .

Büyükada'daki etkinliğimize gelen dostlarımızla çok keyifli vakit geçirdik ,aramızda ilk defa yoga yapanlar bile vardı  o günki hissettikleri duyguları bizlerle paylaşan dostlarımızın yazdıklarını sizlerle de  paylaşmak istedik.Gelemeyenleri tatilde olanları ise tabi ki unutmadık ve duyurularını yaptığımız Büyükada etkinliğimize hepinizi bekliyoruz …irtibat için Derya Hoca:  0530 524 36 60   .... sevgiler  

Hilda Keşişoğlu
Bugün benim için çok farklı bir gün oldu ,çok mutlu oldum,çok enerji aldım .Bugün hayata yepyeni bir başlangıç yapmış oldum .İlk adım atıldı .Yeni bir doğuş yeni bir başlangıç

Sirel  Alpagut:
Tabiat Harika ,ikramlar enfes ,açık havada yoga harika ...Mert Hoca ve ekibi hepinizin ellerine sağlık

Yunus Alpagut:
Açık havada yapılan yoga değişik geldi. Özellikle ada da yapılan nefes egzersizleri çok güzel ,ortam ve ilgili herkes çok güzeldi ,teşekkürler ...güzellikler dilerim

Funda Mercan
Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum .Sizleri tanımış olmaktan dolayı da çok memnun oldum.
Ben genelde duygularını ifade edebilen bir insan olmadığım için bugün benim için çok özel bir gün olmasına rağmen sanırım hissettiklerimi yazıya dökemiyorum .Her yoga çalışmasında eskiden defalarca deneyimlemiş olduğum tarifsiz huzura biraz daha yaklaşıyorum .
Bunun için hepinize teşekkür ederim

İncifer Çeliker
HUzur ve rahatlama hissettim ,özellikle açıkhava çok güzeldi ..ada ortamı çok güzeldi

Banu Sertdemir
Öncelikle bugün için çok teşekkür ederim .ben bugün ki etkinliğinize iki arkadaşımla katıldım .Onları da sizlerle buluşturduğum için çok mutluyum
Şunu söylemeliyim ki her yoga yaptığımda farklı enerjiler ve farkındalıklar yaşıyorum ve kendimi keşfediyorum .
İyi k iyaşam böyle ve ben böyleyim diyorum .Çevremde sizin gibi dostlar olduğu için şükürler olsun
« Son Düzenleme: 02 Mart 2013, 18:50:44 Gönderen: natalie »
Gönül fısıldar ..dil söyler
Gönül söyler ..el yazar

derya99

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2009, 17:01:30 »
      Büyükada etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederiz, bize arya söyleyen MELTEM  hanıma  da ayrıca teşekkürler, sesi gerçekten muhteşemdi.Çok GÜZEL BİR GÜN yaşadık..

;n

zekiye

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2009, 22:52:24 »
geçen yılki deneyimlerimden biliyorum o atmosferi tam tarif edecek kelimeleri bulmak gerçekten zor...

orada olup o anı yaşamak gerçekten oraya ait olmak bence ayrıcalık...

herkesin tatmasını diliyorum:)

;n

Çevrimdışı şenay

• Üye
  • *
  • hayat kimseyi bekleyecek kadar uzun değil...
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2009, 02:20:18 »
yaa ben sizleri çook özledim   :'(
'...çöz artık gözlerini oyun bitmiştir'