Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Seminer notları ( sorular , düşünceler ve paylaşmak istediklerimiz )  (Okunma sayısı 9707 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı merih

• Üye
  • *
 Merhaba  :)

Arkadaşlar NLP eğitimi ile ilgili paylaşımlar için çok teşekkürler. Ben bu eğitime  katılamadım ancak bu ara ben de Mümin Sekman'ın kitaplarını okuyorum.

O fotograflarda boş kalan alan var ya, işte orada ben varım  ;w.  Bu arada Harika Hn, ''SANA KIRMIZI ÇOK YAKIŞIYOR........''

Sevgiler, ;n
Merih

janbi

• Ziyaretçi
Yonca Hn  resimler için teşekkürler...her ne kadar azıcık ta olsun  görünsem de  )))) Ellerinize  saglık...Ayrca  arkadaşlar  ilk haftanın notlarına ihtiyacım var ,yardımcı olabilirseniz , çok sevinirim... sevgiler. ismihan

İsmihan hanım elimde ki ilk haftanın notlarını yahoo  adresinize yolluyorum.
Kolay gelsin

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
 Teşekkürler  Merıh hn

NLP Seminerinde aramızda olamasanızda gönlümüzdesiniz.Bu arada Turgay Biçerin Haziran-Temmuz programı var Doruk Performans dan takip edebilirsiniz.
 Ders notlarımızı sitede paylaşmaya çalışıyoruz,aramızda kitap paylaşımıda yapabiliriz isterseniz.

Sevgilerimle,

Çevrimdışı ismihan

• Üye
  • *
janbicim  çok teşekkürler...Aldım gönderdiklerini  bayağı işe yaradı.,ben uzun senelerdir öğrencilikten uzak olduğum için  sanırım not almayı-  unutmuşum.Çok makbule geçti...ya sizler notları çalışırken eğer haberim olursa katılmak  isterim ben de, sevgiyle kalın ....

Çevrimdışı merih

• Üye
  • *
 :)

İsterim ve çok sevinirim harika Harika Hn,

Sevgiler