Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: ÇOK KARIŞIĞIM  (Okunma sayısı 3385 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuanay

• Üye
  • *
ÇOK KARIŞIĞIM
« : 10 Mayıs 2009, 19:40:00 »

Hayat,bazen sınar bizi,istediklerimizi hemen vermez;belki de ne kadar çok istiyoruz diye sınar bizi,bilmiyorum.Bazen çok sabırsızımdır,istediğim şey hemen gerçekleşsin isterim;ama gel gör ki,bazı şeyler hiç elinde olmuyor,olamıyor.Yüce Yaradan izin vermiyor.Tam 3 yıldır anne olabilmek için uğraşıyorum.Her ay yeni bir umut ayı benim için,her ay umudumu yitirdiğim ay aynı zamanda.Bugün anneler günü.En kutsal varlıkların günü.Her yıl dilek tutuyorum kendimce,diyorum ki gelecek yıl ben de anne olarak kutlayabileyim bugünü.Henüz gerçekleşmedi.Sadece çok doluyum şu anda.Ağlayarak ve yazayarak rahatlayabiliyorum şu anda.Az önce canım anneme gittim,anneler gününü kutlamak için.Ve hala olacağımı öğrendim.Ama canım annem, o kadar üzgün ve ezik söyledi ki bana,üzülmeyeyim diye.Oysa ki ben çok sevindim. :'(Benim veremdiğim torunu kardeşim verecek.Daha bu ay düşünmeye başlamışlardı ama çok bekletmeden geldi melekleri.Çok ama çok doluyum,Bütün ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN....

zekiye

• Ziyaretçi
Ynt: ÇOK KARIŞIĞIM
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2009, 22:39:59 »
merhaba sevgili tuanay

her olumsuz olgunun ardında bir hayır bulunduğunu sana hatırlatmak istiyorum.yinede şükredecek çok şey var.zaten istediğimiz şeyler hayırlıysa yaradan bizler için nasip ediyor.
güçlü ol ve istemeye devam et...allah gönlüne göre verecektir...

umudunu yitirme ;n
sevgiyle kal....

Çevrimdışı tuanay

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2009, 23:26:20 »
 ;n

Çevrimdışı kurt e. inhan

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2009, 09:20:28 »
Tuanay hn, 
içinizde bulunmuş olduğunuz durumu çok çok iyi anlıyorum..Kuşkusuz sabır en iyi ilaçtır..Yazdığınız gibi hayat bizi hep sınar..Buna rağmen hayatın her evresinden azami keyifi almak bizim en önemli görevlerden bir tanesi..keyif aldıkça etrafımızdakileri de mutlu ederiz..

Bence, Yogi Adnan hocanın bize öğrettiği bir duayı yapmanızda sonsuz fayda vardır:
Önce dileğinizi Evren'e iletiyorsunuz sonra "bu dileğim bana ve evrene hayır getireceksek olsun" deyin..

Mutluluğunuz her daim olsun.. ;n
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2009, 16:05:48 Gönderen: kurt e. inhan »
Kurt E. İnhan

derya99

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2009, 09:34:01 »
Tuanay her şeyin bir zamanı vardır,ilahi planda senin ve gelecek küçük bebişin için uygun zamanı yazılıdır,o yüzden her şeyi evrene bırak ve olabildiğince rahat ol, kurt beyinde dediği gibi senin ve evren için hayırlı ise her şey kendiliğinden ve  kolayca gerçekleşecektir...
   Lütfen karışık olma, NET OL Kİ...duaların hayırlısıyla evrene ulaşsın ..sevgi ve sağlıkla kal...

Çevrimdışı tuanay

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2009, 11:42:32 »
  Beni anlayabildiğiniz  ve karanlığıma bir ışık olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkürler...Umudun bittiği yerde,daha da yalnız, daha da çaresiz hissediyor insan kendini,yukarıya süzülüp net bir şekilde bakamıyor olaylara...Ama sonra çok uzaklardan,hiç tanımadığın insanlar enerjisini yolluyor,ve kendini daha da iyi hissediyorsun.Yogi Babanın dediğini yapacağım,evrene yolayacağım mesajımı,ve herkes için sağlık,huzur ve mutluluk dileyeceğim,iyi ki varsınız ;n

Çevrimdışı nilüfer

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2009, 22:16:15 »
Günlerin dönüşünden üzgün oturma .
Sabır acıdır ,ama
Tatlı bir meyvası vardır .

Der şair ve düşünür Sadi ,
Sana meyvasını alacağın güzel günlerinin öncesinde sabır diliyorum sevgili Tuanay ,

« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2009, 23:29:21 Gönderen: nilüfer »
Gönül fısıldar ..dil söyler
Gönül söyler ..el yazar

Çevrimdışı tuanay

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2009, 23:24:08 »

Sevgili Nilüfer;

Sabır yolu,gerçekten zor bir yol ama meyvası gelecekse,büyük bir erdem.Biz insanoğlu,bazen o kadar naif,kırılgan olabiliyoruz ki;sendeliyiveriyoruz.İşte o zaman çok kızıyorum kendime.Güçlü görünmeye çalışmaya çalışmak da yoruyor.Bazen böyle karışıveriyor,ümidimi kesiyorum beklediğimden.Ama destekleriniz,bana güç verdi.Yolumu kaybettiğimde rehberlik etti.Herşey için teşekkürler ;n

Çevrimdışı kalemefendisi

• Üye
  • *
  • baki aşkla...
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2009, 22:39:39 »
sabredene mükafat hesapsız verilecektir. ..... ahzab, 129

Çevrimdışı tuanay

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2009, 23:28:05 »
Sevgili Natalie;

Ben de göndermiş olduğun şifa enerjilerini büyük bir memnuniyet ve şükranla kabul ediyorum.Beni acıtan bir yarayı,sarıp sarmaladınız.Öyle minnetarım ki hepinize.Beni minik mucizeme kavuştuğum gün de, umarım yine sevginizle sarıp sarmalar,mutluluğumu paylaşırsınız.Sevgilerimi gönderiyorum,iyi ki varsınız ;n

derya99

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2009, 09:39:33 »
küçük mucizenin zamanı geldiğinde onu kucaklayacağız tuana..yeni bebişine neler verebilirsin şimdiden hayal et ve hazırlan,hepsini tasarla...sağlık ve mutlulukla kal

Çevrimdışı tuanay

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2009, 17:01:35 »
 ;n