Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Dünyanıza güneş gibi doğun...  (Okunma sayısı 2733 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mine

• Üye
  • *
Dünyanıza güneş gibi doğun...
« : 19 Mayıs 2010, 22:45:02 »
En son ne zaman sabah uyandığınızda ,
uyanmış olmanın , yeni bir güne doğmanın ,
mutluluğunu yaşadınız ? ve enerjinizi coşku içinde hissettiniz? …tüm dünyaya doğan güneş gibi…
Hiçbir şeyi düşünmeden ,kendi varlığınızı bütünüyle hissederek ,
aynaya baktığınızda saçınıza yada makyajınıza dikkat etmeden önce ,
kendinize,
kendi gözlerinizin içine bakarak gülümsediniz? Ve ilk günaydını kendinize söylediniz ? ve aynı anda tüm dünyaya bunu ilettiğinizi farkederek hissettiniz ?

_Yapmak zorunda olduğumuz işler hayatımızın tümünü kaplmış durumdayken , ve oflayıp poflayıp yataktan kalkmayı istemeyerek işe yetişme telaşında kimin aklına gelir ki ,kafada bir yığın sorunla , sabah sabah…hep aynı nakaratla…

Peki yapmaktan keyif aldığınız , sizi aynı zamanda dinlendiren ve size haz veren yapmaktan hoşlandığınız yetenek ve zevkelerinize ne oldu ?

_Bunlar içimizde uhde kaldı sanıyorum ..bir türlü fırsat yok ki.

Görevlerimizin içinde atan bir kalptir oysa bize hayat veren,her zorluğa ,her dertle başa çıkma gücüdür,kendimize ait ayırdığımız o dakikalar içinde aldığımız ; NEFES…Bize bizi hatılatan canı gönülden…..

Yaşamak bizim için görev değil ,keyif olsun ve bunun içinde ,içinizdeki yaşama tutkunuzu ateşleyin ki sizle birlikte sizin varolmanızı hatırlatan her kalp atışınızı hissedin,
herşeyden ve herkesten önce kendiniz için…
İçinizden gelen çağrıya kulak verin arada sırada bile olsa,
yaşadığınızı hissedin keyifle ,
hayatınızın en tatlı çikolatalı kenarlarının tadını çıkarmayı unutmayın…

Dilek Büyükçam

Çevrimdışı gezgin33

• Üye
  • *
Ynt: Dünyanıza güneş gibi doğun...
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2011, 00:18:37 »
gece damda yatmıştım havanın sogukluguna aldırmadan siddetli ruzgarın hararetini hissediyordum tum bedenide kızgınlıgı buyuktu elbet ama yinede ...  büyük bir gayretle bir damla düştü üzerime onca esen deli ruzgara inat beni bulabilmişti ....bir damla yagmur yürekli olunca sonuca ulaşmak için elinden gelenide yaparsıb elbet yeterince mutlu olmayı iste yeter
Eyy Tavugun kıcından dusene muhtac insan oglu...
Ne diye böburlenirsin bilmem ki?

Çevrimdışı alin

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
  • Change the world
Ynt: Dünyanıza güneş gibi doğun...
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2011, 17:12:14 »
yaşamak, olduğun gibi, geldiği gibi ... seçerek yaşamak... gerektiğinde cesurca seçimleri değiştirerek, iç sesine kulak vererek sevgiyle yaşamak...
  ;n
Enjoy the New Energy, New Awakening & New Oneness