Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Ben miyim ben?  (Okunma sayısı 1559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı E_L_A

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
  • Hiçlikten Hepliğe, Heplikten Hiçliğe...
Ben miyim ben?
« : 02 Nisan 2009, 13:23:49 »
Kendimi kaybetmişim...
Nerelerdeyim...
Kayboldum...
Ne mutlu, ne de mutsuzum...
Yenilere girerken - eskilerden tam anlamda kurtulamadığımı farkediyorum... Bu da rahatsızlık veriyor.
Yine eskilerle karşı karşıya gelmek - karşılaşmak zorunda kalıyorum.
Birşey değiştirebilme şansım var mı diye sorduğumda - buz gibi cevap - mecbursun, ortada çocuk var...
Siyah ve beyaz gibi.
Artı ve eksi...
Ortası hiç yok. Geçişi o kadar sert oluyor ki... Gökyüzünden yere düşmek gibi...
Öylece çakılıp kalıyorum işte...
Düşünemiyor, kontrol edemiyor ve yaşayamıyorum...
Stres yok - ama alışkanlık var, - kendi kendime stres yaratıyorum.
Negatif bağımlısı mı oldum?
Bilemiyorum... Hiç bir şey bilmiyorum...
Bir an önce iyileşmem gerek...
Saygılar. ;n
İnsana Saygı, ALLAH'a ve BÜTÜN'e Saygıdır.

SEVİNİZ, SAYINIZ, SABREDİNİZ ve ULAŞINIZ Dostlarımız.
BİLGİ KİTABI

Çevrimdışı alin

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
  • Change the world
Ynt: Ben miyim ben?
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2009, 18:57:17 »
Kendini kaybetmeler, sorgulamalar, bosluk hissi, yasanilan boyuta uyumsuzluk... bir dibe vurup bir goge ermeler... bunlari yasarken kendini kapana kisilmis gibi hissetmek... herseyi (herhangi bir dunyevi nedenden dolayi) oldugu gibi kabul etmek zorunlulugu... kendimizi hasta eden ve artik sonsuza dek degistiremiyecegimizi sandigimiz olaylarla yasami kabusa cevirmek...
Bu 3. boyut deneyimlerinden kurtulmanin tam zamani... guc biziz, guc bizim icimizde... sessizce dinledigimizde o guc bizimle konusuyor;) caresiz kalip yakardigimizda aninda yardimimiza kosuyor ;m<
kanatlarimizi acip biraz yukselmeli, olaylari yukardan cozmeliyiz... hepimiz bir butunun parcalariyiz, olayla olay olmadan, kendi frekansimizda cozumlemeliyiz problemleri... korkuya, endiseye yer yok artik yasantimizda: bilgi ve farkindalik bosuna verilmedi bize...
hersey olmasi gerektigi gibi olacak... herseyin hayrina olan sevgiye guvenmek gerek :ZX
iyilestin bile sevgili E_L_A, ustelik olgunlastin ve tecrubenle baskalarina isik tutmaya hazirsin ;w
 ;n
Enjoy the New Energy, New Awakening & New Oneness