Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Yoga:)  (Okunma sayısı 2502 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı duygupadr

• Üye
  • *
Yoga:)
« : 25 Ağustos 2007, 14:58:42 »
Yogaya cocukluktan beri ilgi duyardim.Bir kitabim vardi bakip bakip yapmaya calisirdim.O yasta hosuma da giderdi ustelik..
Gecen sene hayatimda en cok yapmak istedim 25 seyi yazdim..bunlarin icinde gitmek istedigim ulkeler,yunuslarla yuzmek,yoga yapmak ..gibi bir cok hayalim vardi sonra birgun annemlerle Natuliustayken yoga oldugunu ogrendim Sportsta tam da yeni yil zamaniydi tum aileye ve kendime guzel bi paket aldim hem bi hayalim daha gerceklesicekti bu sayede..
Simdi burdayim iste..zaten cok sevdigim yoga,Mert Hoca sayesinde vazgecilmezim oldu,gobegimdeki piercingimi cikardim,yediklerime dikkat ediyorum,sabahlari balli sirkeli su iciyorum ve yesil cay tabi:)okudugum kitaplar kisisel gelisim kitaplari artik..ustelik eskiden oldugu gibi degil sindire sindire okuyorum..
Dogaya cok daha yakinim,cevreme karsi daha anlayisli olmaya calisiyorum,herkese yogayi anlatiyorum is yerimden bi kac arkadasim da yogaya basladilar,annem zaten benimle yogada,erkek kardeslerime gelince onlar da ara sira geliyorlar ama biraz zamana ihtiyaclari var sanirim:)
Yoganin beni bu kadar degistirebilecegini tahmin edemezdim arkadaslarim garipsiyorlar yogayi bu kadar onemsememi ben de anlatmaya calisiyorum..artik herkes alisti sanirim carsambalari ve pazarlari kimse disari cagirmiyor cunku biliyorlar ki ben yogadayim:)
Ustelik tesaduf mu bilmiyorum ama listem birer birer gerceklesiyor..simdiden New York a ve Washington Dc ye gittim bile ve otelde calistigim icin ucretsiz konakladim,mudurum ordaki arkadaslarini aradi ve yemeklere davet edildim:)hayat gercekten cok guzel bir de farkina varinca cok cok daha guzel..
Son olarak tesekkur etmek istiyorum,hayallerinize yurekten inandiginiz ve rehberimiz oldugunuz icin Mert Hoca..
Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony - Gandhi

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2007, 14:25:43 »
Merhaba Duygu,
Aramıza hoşgeldin!
Hiç yogayı tanımayan biri olsaydım,yazdıklarını okuyunca ilgi duyardım. :)
Bir de hayal kurmak ne kadar önemli,hatırlattığın için teşekkür ederim.
Düşünceler,hayaller ;gerçeğe dönüşüyor;buna inanıyorum.
sevgiler.Irem

Çevrimdışı nes

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2007, 16:30:21 »
evet ben de çok heyecanlandım yazını okuyunca. Bir listede ben mi yapsam diye aklımdan geçirdim. Bugün başım ağrıyor, yoğun bir iş günü geçirdim, mutsuz gibi bir şeyim:) siteyi açıp bu küçük mutluluk pompasıyla karşılaşmak iyi geldi.

Çevrimdışı duygupadr

• Üye
  • *
merhaba
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2007, 20:15:08 »
Tesekkur ederim,mutlaka yapin listenizi bi sekilde firsatlar cikiyor karsiniza:)ben bunu cekim yasasini bilmeden once yapmaya baslamistim dogruymus iste..
Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony - Gandhi