Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Marmaris'ten merhaba :)  (Okunma sayısı 3012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karmen_marmaris

• Üye
  • *
  • En ihtiyacınız olan şeyi; gülümsemeyi ertelemeyin.
Marmaris'ten merhaba :)
« : 04 Şubat 2008, 15:42:46 »
Herkese merhaba.. Tüm pozitif insanları burda birarada görmek ne güzel.. Hele ki herseyi cabucak tükettiğimiz bir zamanda yaratıcı ve güzel seyler görmek yüreğime su serpti.. İyi ki bu siteyi tavsiye etmişsin Mine'ciğim.. Tesekkürler ve herkese Marmaris'in güzel ve güneşli havasından kucak dolusu sevgiler..
Dünya ne kadar mutluysa ben de o kadar mutluyum.. _KaRMeN_

Çevrimdışı Mine

• Üye
  • *
Ynt: Marmaris'ten merhaba :)
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2008, 15:47:08 »
canım arkadaşım..

klasik yoga ailesine hoş geldin... senin gibi renkli bir kişilik kazanmak çok güzel... paylaşımlarımızı çoğaltmak süper olacak..
Mutlu olmak istiyorsak,
hayatın cisimde değil,
ruhta olduğuna inanmalıyız.

Tolstoy

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2008, 15:57:01 »
Vaaaaaaaaaay Marmaris' ten!!!  ;s Süpeeeeeeeeeeeeer

Marmaris' te yaşamak güzel birşey olmalı, değil mi Karmen?

Hiç yoga yaptın mı?

Hoşgeldin aramıza, sıcak hava gönder bize...

Sevgiler

;n

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2008, 16:18:12 »
Evet yoga cd si almıştım. Ondan öğrendigim kadarıyla yapmaya çalıştım bi ara. Burda maalesef düzenli olarak yapılan yoga seansları yok.. Ama güneşimiz var :) Haydut'un (köpeğimin) izin verdiği ölçüde Tai Chi yapıyorum sabah güneş doğarken..  Onunla erkenden deniz kenarında yürüyüşe cıkıyoruz ve bu da bana güneşin doğuşunu karşılamama sebep oluyor.. Ne yalan söyleyeyim; Haydut olmasa bu kadar erken kalkmazdım.. Ama O'nun sayesinde müthiş bir ruh haliyle güne başlıyorum..  ;m< Herkese tavsiye ederim..

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2008, 16:27:31 »
 hihi süpersin; ben de güneş doğmadan uyanıyorum çünkü servis beni 7' de alıyor; kahvaltı yapabilmek, duş vs için her sabah 6' da uyanıyorum; genelde güneş doğmamış oluyor;  hihi hihi

Birgün keyif için güneşin doğuşunu beklemeyi umuyorum...

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2008, 16:58:02 »
Bu kadar erken kalktıgına göre sanırım İstanbul'dasın.. Trafik kaosunu cok iyi bilirim cünkü 7 sene öncesine kadar ben de aynı hezimeti yaşıyordum.. Ne diyeyim Allah kurtarsın :)

Yonca Güler

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2008, 19:14:41 »
Merhaba karmen aramıza hoşgeldin ve hatta ne hoş bir enerjiyle geldin...Sanırım marmarisin tüm doğası iliklerine kadar işlemiş...Evet burada doğa deyince artık durmak gerekiyor...Son derece sakin bir hayat da sürsen dışarıya adım attığın anda o malum keşmekeşle yüz yüze kalıyorsun...Bi anlamda İsanbulda herkesin Yoga yapması gerekir diye düşünmekteyim...Ne kadar faydalı olduğunu bilseler insanlar bi dakika durmazlardı...EE artık marmaris sac ayağınıdasen oluşturacalmışsın gibi görünüyor...Hadi hayırlısı...:) ;n

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2008, 22:17:54 »
hoşgeldin Karmen  Marmaris dedin ya bir an yaz geldi sandım
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2008, 22:37:18 »
Hoşgeldin Karmen, eminim Marmaris şu an harikadır ve çok dinlendiricidir. Şanslısın. Bizden daha temiz bir hava soluyorsun, daha temiz bir denize giriyorsun.

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2008, 12:45:07 »
Arkadaşlar hepinizden öyle güzel ve özlem dolu enerjiler alıyorum ki bir an hepinizi toplayıp buraya davet etmek geldi :) Sahi böyle bir organizasyona ne dersiniz.. Gerci su an cok erken ama yaza kadar ancak organize oluruz..Ee madem Marmaris sac ayağını da oluşturdugumuza göre geriye bir uygulaması kaldı.. :) istanbul'da 25 yıl yaşadım ve dediklerinizi aynen hissettim ve bizzat yaşadım.. Daha doğrusu yaşadığımı sandım.. Meğerse gercek yaşam doğadan kopmadan yaşamakmış.. Herkese ilerde bir gün mutlaka ''doğayla başbaşa bir yaşam'' diliyorum..  Neden olmasın.. Yeter ki isteyin.. Hepinize kucak dolu sevgiler ve sımsıcak güneş ışınları gönderiyorum..

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2008, 13:23:21 »
 Hoşgeldin Karmen

Dileklerin,sevgin ve enerjin için teşekkürler,Marmaris organızasyonunu gerçekleştirmek ne kadar güzel olur,yaparız inşallah.

Sevgilerimle,

Çevrimdışı deep inside

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2008, 16:38:00 »
Karnen, inan bana duygularımı okuyorsun. Hep ama hep doğayla iç içe yaşama özlemi içerisindeyim. Çok şanslısın inan...

Sewgilerimle.