Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Alanya'dan sevgiler!...  (Okunma sayısı 3229 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pythia

• Üye
  • *
Alanya'dan sevgiler!...
« : 26 Ekim 2008, 13:53:49 »
Merhaba  :) Bu siteyle tesadüfen tanıştım. Ama gördüm ki burdaki herkesin bir ortak noktası var "yoga". Hele hele siteyi biraz inceleyince birçoğumuzun Alanya Ashram ve Adnan Hocayla tanıştığımızı gördüm. Ve daha paylaşacağımız çok şeyler olduğunu düşünüyorum. Sevgiyle kalın  ;n

nazlita

• Ziyaretçi
Ynt: Alanya'dan sevgiler!...
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2008, 15:21:27 »
mesela hayvan sevgisi sevgili pythia  ;s

resmine bayıldım  ;n

Aramıza hoşgeldin; ben henüz Ashram ve Adnan Hoca ile fiziken tanışma deneyimini yaşayamadım; ama onun sesi eşsiz içsel yolculuklarıma rehber oldu çoğu zaman...

Alanya' da mı yaşıyorsun?

Çevrimdışı pythia

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2008, 17:43:24 »
Evet Alanya'da yaşıyorum. Burası insanın kendine ve doğaya dönebileceği en uygun yerlerden biri. Yolunuz düşerse beklerim :)

zekiye

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2008, 11:25:46 »
aramıza hoşgeldin :)pythia

yaşadığın yerden dolayı şanslısın...
bizlerde yoga ve meditasyon ile ulaşmak istediğimiz yerlere yaklaşıyoruz :)nazlita nın da dediği gibi fiziken olmasada....
sevgiyle kal ;n

Çevrimdışı nilüfer

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2008, 17:19:28 »
Hoşgeldin ,Alanyaya gittim geldim gibi oldu ..ne güzel oldu:)
Gönül fısıldar ..dil söyler
Gönül söyler ..el yazar

Çevrimdışı dolunay

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2008, 20:41:07 »
Merhaba, hoşgeldin pythia.Bende senin gibi tesadüfen tanıştım bu siteyle bayıldım...Bu arada ben üye olalı biraz oldu ama pek aktif değildim yeni sayılırım yani.Alanya ya 2 sene önce geldim ve çok beğenmiştim.Özellikle dem çayı nın olduğu yer harikaydı.Sedirlere uzanarak 1-2 saat ağaçları seyretmiş ve su sesini dinlemiştim süperdi.Gerçi deniz olan heryer benim için güzeldir.O deniz kokusunu almam o esintiyi hissetmem lazım.Ama Çorlu da oturuyorum neyseki Silivri ve Tekirdağ yakın.Alanya kadar olmasada idare ediyoruz.Çok şanslısın.

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2008, 11:14:47 »
Hoşgeldin pthhia:) Ne güzel bir yerde yaşıyorsun.Dem çayı ve Alanya toroslar çok güzeldir.Doğanın sesini duymayı özledim yine...Hayalim öylesi sıcak,güneşli ve denize girebileceğim birşehirde yaşamak..bu arada "pthia" isminin bir anlamı var mı?merak ettim;)