Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Muhtaç olduğun kudret...  (Okunma sayısı 1799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nazlita

• Ziyaretçi
Muhtaç olduğun kudret...
« : 17 Aralık 2007, 15:25:13 »
Hayatımda karşılaştığım en zor anlarda, en derin çukura düştüğümü hissettiğimde; beni yeniden kendime getirdi:

''Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur''...Beni hayatta bu kadar motive eden ve hayata asılmamı sağlayan başka bir söz, başka bir duygu olmadı...Bize güvenen büyük bir insanın varlığını bilmek hep beni silkeledi ve kendime getirdi...

Bu kadar sınırsız ve sonsuz bir hayranlık duygusunu da hiç kimseye karşı hissetmedim; nitekim hayatımın en mutlu günü, Selanik' te doğduğu evi ziyaret ettiğim gündü; bir Paskalya Bayramı günü kapıda ağlamam ve yalvarmam sonucunda açtılar bana konsolosluk kapısını; içeride o ünlü hayalimizdeki bahçe ve ev duruyordu; hayatımda bu kadar heyecanı hiç hissetmedim; evini gezerken ellerim titredi, Javi çekti bütün anları kameraya; birgün izletirim size...Çok duygulu anlardı...Her Türk evladının mutlaka görmesi lazım o evi...

Çevrimdışı duygupadr

• Üye
  • *
Ynt: Muhtaç olduğun kudret...
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2007, 17:58:05 »
Canım Atam,
Su gunlerde uykularım kacıyor aklima geldikce son gelismeler damarlarımızdaki asil kana guveniyorum ben de.. yuruyusler yetmiyor ,goruluyor ki cok sinsi cok hizli yerlesmeye calısıyorlar guzel yurduma..
Su duruma geldik ne acı..
Biz senin torunlariniz ve elbet bir care bulunacak inanıyorum,inanmak istiyorum..
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2007, 21:01:50 Gönderen: duygupadr »
Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony - Gandhi