Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: bunlar da bizim evden...  (Okunma sayısı 7640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nermin

• Üye
  • *
Ynt: bunlar da bizim evden...
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2008, 13:03:06 »
ANILARIMI HATIRLATTIN  TEŞEKKÜRLER GEZGİN. HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL.

Çevrimdışı gezgin33

• Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 20 Temmuz 2008, 14:41:14 »
hepinize yurekten  tesekkurler ilginizden dolayı.......... 

aslında daha guzelleri de vardı ama eldeki imakanlar  kısıtlı olması nedeniyle cogu gume gitti... neyse begendiginize sevindim zaman içinde farklı fotograflarıda sizlerle paylaşmak isterim garip hatırası olanlardan.....

« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2008, 14:45:52 Gönderen: gezgin33 »
Eyy Tavugun kıcından dusene muhtac insan oglu...
Ne diye böburlenirsin bilmem ki?

Çevrimdışı gezgin33

• Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 22 Temmuz 2008, 12:02:39 »
...UZUN ZAMANDIR GÖRMÜYORDUM...

dun bir tamir işi cıktı ttil sitesinde yol deniz kıyısına yakın bir mesafeden geciyordu.. yol boyunca sıcaktan bunalaan insanların denize dogru akın ettigini gözlemliyorduk coculuk cocuk buyuk bir sevinle gidiyorlardı yuzlerindeki gulumsemeyle....

iki site arasında boş bir arazi vardı ve yol toprak yoldu... yol uzerinde garip izler vardı...  yılan izide bunlardan biri... derken calılar arasından bir  KUS GÖRDUM  o an arabadan atladım asagıya... gordugum bir keklikti... silifkenin sembolü olan hayvan... yıllar önce buralarda suruler halinde dolşan bu sevimli hayvanı yıllardır görmek nasip olmamıstı...  calıların arasına saklandıgını gördu mve yaklaşmaya calıştım biraz heyecan yaptıgımdan olsa gerek kacırdım.... kacmasına daha co ksvindim çğnkü yanında kız arkadasıda vardı....

AV SEZONUNU ACTIM GECİKMELİDE OLSA....

tamir yapmaya gittigimiz site... karamsarlı kolacak ama insanlar oraya bir dunya para harcamıslar ama sonucunda site tamamlamadan mutahit oalcak vatandas kaçmış... aldıgım bilgilere göre 20 yıldan uzun bir sure site harabe halinde... birtane binanı ndepesine helikopter dusmus ve tamiri hiç yapılmamıs... adamı nbiri ev almıs ama ne evi satıyor ned yılalrdır ugramıyor her trafında yabaniş otlar fıskırıyor...
 böyle bakımsız duzensiz bir site ustelikte tatil sitegi ....

işini yaptıgımız adam gurbetci evi oldukca bakımlı... digerlerinin duzensizligini gördukten sonra... işi bitirdik ve bahceye cıktık bahcede yemyeşil cimler biraz fala uzamıs kesilme zamanı geldigini söylemişti oda evin tamiriyle ugrastgı için vaktinin olmadıgını söyledi...

abinin bir köpegi var şivava cinsi kücük kedi gibi bişeycik... cimler uzerinde onunla oynamaya basladım oldukca sevimli... bir ara ayagımda bir sogukluk hissettim.. amca yılan diye bagırdı ama ben hiç istifimi bozmadım. adamı nyuzunun rengi degişti birden...

ayagıma baktıgımda yılanın kuyrugu geçiyordu.. kımıldaman bekledim yılanın teması biter bitmes... eniştem kuregi kaptı bende tırmıgı... bir metre civarında ince gri bir yılan zehiri bol olanalrdan... co kseri bir yılandı daha önce böylesini gormemiştim... bahce duvarından agaca zıpladı agactan seri bir sekilde diger buyuk olan agaca gecerken eniştem kuregi yapıştırdı beline... yan binanın bahcesine dustu... bu bahce topraktı yani cim ekillmemişti... tırmıkla yakaladım yılanı eniştem kurekle ikiye böldu ama yılan hala saldırmaya devam ediyordu... kafasını koparana akdarda devam etti....

işin en guzel yanı ailenin kucuk kızı ve hanımı denize gitmiş olamlarıydı... abinin dedigine göre bu olayı görseler bir daha eve girmezlerdi...

neyse bu sene av sezonunu actık geçikmelide olsa...
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2008, 12:06:15 Gönderen: gezgin33 »
Eyy Tavugun kıcından dusene muhtac insan oglu...
Ne diye böburlenirsin bilmem ki?