Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: merhaba  (Okunma sayısı 5672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ashc

• Üye
  • *
merhaba
« : 30 Kasım 2007, 12:37:13 »

Merhabalar, aranıza yenı katıldım NLp terapisti ve yaşam kocuyum daha dogrusu yenı basladım ama psıkolıjık danısmanlık mezunuyum, uzun bır suredır de gorev yapıyorum !

Yoga ile ilgili değişik ve yenı bılgıler edınebılmek ıcın burdayım, başlangıç için verimli çalışmalara ıhtıyacım var.

Şimdiden tesekkurler !

Çevrimdışı muhterem

• Üye
  • *
Ynt: merhaba
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2007, 13:11:00 »
Merhaba, hoş geldin ashc.
NLP eğitimini nerede aldın.
Belki sen de bize NLP ile ilgili bilgiler katarsın..
Sevgiler.
Kendin İçin Birşey Yapmayacaksan ; Kim Yapacak ?
Başkası için bir şey yapmayacaksan ;Varolma'nın Anlamı Ne?
Şimdi Yapmayacaksan ; Ne Zaman ?

janbi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2007, 17:35:01 »
Merhaba ashc
Forumumuza hoş geldin
Paylaşımlarını merakla bekliyorum.
Zira NLP çok değerli bir konu.

Tekrar hoş geldin.

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2007, 17:47:42 »
  Merhaba ashc

Aramıza hoş geldin,bende NLP işe ilgileniyorum,henüz çok başlardayım.Bilgilerini formumuzda bizlerle paylaşırsan çok mutlu oluruz.

Sevgilerimle

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2007, 18:24:40 »
Aramıza hoşgeldin asch. :)İstanbul"da mısınız?Başka şehirlerden aramıza katılan(Mersin,Lefkoşa..)arkadaşlarımızı duyunca da çok mutlu oluyorum,o nedenle sormak istedim.Yoga yapıyor musunuz?İyi haftasonları ve sevgiler.

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2007, 21:42:42 »
Merhaba Asch  hoşgeldin

Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Çevrimdışı orhan k

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2007, 00:39:15 »
Merhaba asch bi HOŞGELDİN  de benden. ;n

Yonca Güler

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2007, 00:51:22 »
Hoşgeldin alemimize Asch...
Bizimde senden çok şey öğrenebileceğimize eminim...:)

Çevrimdışı sümer

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2007, 10:16:01 »
merhabalar ben de 8 aydır mert hoca ile sports ta yoga ypmama rağmen yeni üye oldum.8 ay sonunda anlattıklarımı merak edip benimle iki üç derse katılan eşim de şimdi benimle bu keyfli paylaşıyor.1 aralıkta düzenlenen seminere de birlikte katıldık ve çok hoşumuza gitti.40 lı yaşlara geldiğimiz şu günlerde insanın kendini ,bedenini keşfetmesi bazı şeyleri sorgulaması çok güzel oldu bizim için .teşekkürler

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #9 : 02 Aralık 2007, 10:27:47 »
Merhaba Sümer,

Dün tanışmışdık burda da seni görmek cok hoş Hoşgeldin..
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Çevrimdışı sümer

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 02 Aralık 2007, 14:36:37 »
eşimde  bu gün forum'a kayıt oldu sabırlı bir şekilde üyeliginin onaylanmasını bekiliyor.
zaten hep yanımızda olacak bundan sonra   ;q

Çevrimdışı ashc

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2007, 19:37:25 »
           Nlp eğitimimi Ankara'da coachıncacademy'den Gulay hanımın kendısınden aldım, çok etkılı bır eğitimdi hatta bugun br ogrencı ıle ılk grusmemı yaptım, ne kadar etkılı oldugunu ve ogrencıdekı ılk degısımlerı gorme zevkını tattım dıyebılırım. Gulay hanımın tavsıyesı uzerıne yoga ve reıkı uzerınde yogunlasmak ıstıyorum, NLp kısaca beynınınızı kullanma kılavuzu olarak ısımlendırılıyor. Bıldıgınız uzere degısımler bılındısında gerceklesıyor, bılınc duzeyınde oldukları zaman degısıme dırenc gosterıyoruz ve NLp ıle bılıncdısında uygulanan teknıklerle bu degısımlerı hızlandırıyoruz dıebılırız.

Çevrimdışı ashc

• Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2007, 19:40:37 »

Yoga ile ilgili bana onerebılecegınız başlangıc olarak seanslarda kullanabılecegım neler olabılır ?

Çevrimdışı ashc

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2007, 19:41:23 »
bu arada zonguldaktan katılıyorum foruma !

Çevrimdışı Zeynepery

• Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2007, 19:40:35 »
Merhaba sevgili arkadaşlar.... Evdeki şimdilik internet ulaşımım olmadığı için çok kısa bir selam verme amacıyla yazıyorum.. Gündüz ise çok yoğunum... Siteye inceleyip ilk önce nerden giriş yapacağımı bulmaya çalıştım ama .. öğreneceğim....Cumartesi günü katıldığım seminerden sonra yoga daha çok ilgimi çekmeye başladı...Tekrar görüşmek dileğiyle..

Çevrimdışı muhterem

• Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2007, 20:30:06 »
Forum'a hoşgeldin Zeynepery.
Kendin İçin Birşey Yapmayacaksan ; Kim Yapacak ?
Başkası için bir şey yapmayacaksan ;Varolma'nın Anlamı Ne?
Şimdi Yapmayacaksan ; Ne Zaman ?

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2007, 09:08:04 »
Sevgili ashc, sümer ve zeynep;

sizleri aramızda görmek ne büyük mutluluk! forumumuza zenginlik kattınız, birbirimizden öğrenecek ne çok şey var...

mutlu günler!!

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2007, 11:26:28 »
Merhaba Zeynepery,
Hoşgeldin foruma:)
Forumu kullanmakla ilgili soruların olursa,Forum ana sayfada,en ustte Forum özel diye bir başlık ve bu başlığın altında da "Forum kullanma kılavuzu" alt başlığı var.Burada daha önceden sorulan bazı sorularının yanıtlarını bulabilirsin ya da farklı sorularını yazabilirsin.

Merhaba sevgili arkadaşlar.... Evdeki şimdilik internet ulaşımım olmadığı için çok kısa bir selam verme amacıyla yazıyorum.. Gündüz ise çok yoğunum... Siteye inceleyip ilk önce nerden giriş yapacağımı bulmaya çalıştım ama .. öğreneceğim....Cumartesi günü katıldığım seminerden sonra yoga daha çok ilgimi çekmeye başladı...Tekrar görüşmek dileğiyle..

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 04 Aralık 2007, 11:35:02 »
Selam asch,
Sana ve Zonguldak"a sevgilerimi yolluyorum.Ülkemizin farklı yerlerinde de olsak,forumda tek yürek hissetmek,paylaşmak çok güzel ve beni heyecanlandırıyor.:)
Ben reiki1 ve 2 almıştım ve reiki derslerine gelen çok fazla NLP hocası vardı.Tüm öğretiler puzzle"ın parçaları gibi birbirini tamamlıyor.Mert Güler hocamızın NLP ile ilgili 2 seminerine katıldım ve NLP deyince aklıma ilk gelen:hocamızın deyimiyle artık yolların deveyle değil,uçakla aşılabiliyor oluşu:))Yoga ile de,fiziksel bedenimi tanımayı,doğru beslenmeyi,özenle ona bakmayı,onu sevmeyi,zihinsel koşturmacamı sükunete erdirmeyi öğrenmeye başlamayı,dengemi korumayı öğreniyorum.Öğrenmek ve öğrendiklerimizi uygulamaya çalışmak,hayata başka gözlerle bakmaya başlamak çok anlamlı ve güzel.Sevgiler.

Yoga ile ilgili bana onerebılecegınız başlangıc olarak seanslarda kullanabılecegım neler olabılır ?

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 04 Aralık 2007, 11:36:49 »
Mert Hoca,yoganın bir rehber eşliğinde yapılmasını öneriyor.Tek başına kitaplarla,dvd ile yapmak fayda yerine zarar verebilir.Zonguldak"ta yoga ile ilgili bir kurs araştırmanı önerebilirim.

[/quote]