Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: İyi geceler  (Okunma sayısı 3584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HarikaTurunç

• Ziyaretçi
İyi geceler
« : 06 Aralık 2007, 22:32:31 »
 2 saatlik İstanbul içi ulaşımımdan sonra eve geldim.Şu anda yağmur yağıyor
mumlarımı,tütsümü yaktım,müziğimi açtım,biraz Klasik Yoga Form da gezindim,şimdi yoga yapacağım herşey herşey çok güzel,herşeyi, herkesi çok seviyorum.

İyi geceler

;n

Çevrimdışı elif

• Üye
  • *
Ynt: İyi geceler
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2007, 00:43:33 »
2 günlük seyahatten sonra gece yarısı eve geldim. Biraz yorgunum ama olsun, bugün gönüller sultanını ziyaret edebildiğim için çok mutluyum:)

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2007, 09:02:55 »
bende dün akşam saat 23:30 da eve geldim tiyatroda güzel bir oyun seyretdim cok mutluyum.

Harikacığım bende seni seviyorum :D

Elif Konya Mevlanadan geldin galiba ne mutlu sana
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

Çevrimdışı muratcan

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2007, 11:11:16 »
Merhabalar
Ben de işnedeniyle Konya'dayım, Mevlana Haftası nedeniyle dünyanın her yerinden insanlar buraya gelmiş,
bu nedenle oldukça kalabalık..
Ben de fırsat bu fırsat Sema Gösterisi izledim ve gerçekten etkileyiciydi..
Herkese tavsiye ediyorum..
“Aşk’a uçma kanatların yanar” diyenlere kulaklarını tıka
Ve sor onlara “Aşk’a uçmadıktan sonra kanatların neye yarar?” diye.
Mevlana

Çevrimdışı elif

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2007, 20:59:27 »
Evet doğru tahmin ettin Nisa:) İş için Adana'ya ve oradan Konya'ya gitmiştim. Bayramdan sonra birkaç iş için gitmem gerekiyordu,ama araya başka işler girince bir türlü kısmet olmamıştı, bir yandan da gidemeyişim garip geliyordu. Hep öğle tatilinde ziyaret ederim türbeyi, bu sefer dün akşam işim bittiğinde oralarda dolaşıyordum, bir de baktım Şeb-i Aruz nedeniyle Aralık'ta akşam 19:00'a kadar açıkmış türbe. Tekrar gittim akşam işim bitince, rahat zamanda orada kaldım bir süre, çok güzeldi:) Sema seyredemedim maalesef, uçağa yetişmem gerekiyordu. Aralık ayı boyunca her akşam 20:00'de Mevlana Kültür Merkezi'nde sema varmış. Muratcan, senin fırsat bulup seyredebildiğine çok sevindim:)
Bu arada İstanbul'da da Şeb-i Aruz sebebiyle bir gün öncesindeki Pazar 16 Aralık'ta Galata veya Yenikapı Mevlevihanesi'nde sema gösterisi olacak inşallah. Henüz hangisinde olacağı belli değil ama kesinleşince ilgilenenler için buradan ileteceğim.
Herkese sevgiler ve saygılarımla...
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2007, 21:08:30 Gönderen: elif »

irem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2007, 18:17:55 »
Konya"ya gidebilmene sevindim Elif.:)Umarım bana da kısmet olur Mevlana"yı ziyaret etmek,gönülden istiyorum..

Evet doğru tahmin ettin Nisa:) İş için Adana'ya ve oradan Konya'ya gitmiştim. Bayramdan sonra birkaç iş için gitmem gerekiyordu,ama araya başka işler girince bir türlü kısmet olmamıştı, bir yandan da gidemeyişim garip geliyordu. Hep öğle tatilinde ziyaret ederim türbeyi, bu sefer dün akşam işim bittiğinde oralarda dolaşıyordum, bir de baktım Şeb-i Aruz nedeniyle Aralık'ta akşam 19:00'a kadar açıkmış türbe. Tekrar gittim akşam işim bitince, rahat zamanda orada kaldım bir süre, çok güzeldi:) Sema seyredemedim maalesef, uçağa yetişmem gerekiyordu. Aralık ayı boyunca her akşam 20:00'de Mevlana Kültür Merkezi'nde sema varmış. Muratcan, senin fırsat bulup seyredebildiğine çok sevindim:)
Bu arada İstanbul'da da Şeb-i Aruz sebebiyle bir gün öncesindeki Pazar 16 Aralık'ta Galata veya Yenikapı Mevlevihanesi'nde sema gösterisi olacak inşallah. Henüz hangisinde olacağı belli değil ama kesinleşince ilgilenenler için buradan ileteceğim.
Herkese sevgiler ve saygılarımla...

Çevrimdışı elif

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2007, 22:17:40 »
Teşekkür ederim İrem:) İnşallah sana da nasip olsun dilerim:)
Sevgilerimle...

Çevrimdışı Nisa Aktürk

• Üye
  • *
  • Her ne Ararsan Kendinde Ara - Hacı Bektası Veli
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2007, 11:55:36 »
Arkadaşlar Mevlana yılı dolayısıyla  istanbulda Abdi ipekci de Şeb-i  Aruz  töreni olacakmış dün afişlerini gördüm tarihinden kesin emin değilim 16 veya 17 Aralak  galibi kesin ögrenip bilgi veririm beraber gitsek ne güzel olur
Sevgilerimle Hoşcakalın
Nisa

nazlita

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2007, 16:55:31 »
Görüyorum ki Nisa' nın bu ara dilekleri gerçekleşiyor :)  hihi gidiyoruz işte bu c.tesi

:ZX

Çevrimdışı duygupadr

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Aralık 2007, 18:09:23 »
ben de isterim ben de ben de:)
Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony - Gandhi