-DUYURULARIMIZ- > Duyurularımız ve Etkinliklerimizden Haberler...

YOGADUKKANİ.COM

(1/2) > >>

duygu_akartuna:
Mert Güler Klasik Yoga ve Farkındalık Geliştirme Merkezleri hizmetlerine bir yenisini daha katıyor!!!

www.yogadukkani.com

Artık yoga minderini, tütsüyü, tütsülüğü, pilates malzemelerini, yoga aksesuarlarını, himalaya kristal tuzunu, tamamiyle doğal kişisel bakım ürünlerine ulaşmak çooook kolay :)

Nasıl mı?

1. Hemen www.yogadukkani.com'a tıklayın, Yeni Üyelik'e gelin (http://www.yogadukkani.com/yeniuye.asp) ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirin.
2. Sol menüde görebileceğiniz kategorilere göz atın beğendiğiniz ürünleri sepetinize atın. Alışverişe devam etmek isterseniz ALIŞVERİŞE DEVAM seçeneğini tıklayın.
3. Alışverişi tamamlamak için, sağ menüdeki ALIŞVERİŞ SEPETİM'i tıklayın, listenizi kontrol ettikten sonra SATIN AL'ı tıklayın.
4. Fatura ve teslimat için Üyelik ve Adres Bilgilerim ekranından bilgilerinizi giriniz
5. Kargo Seçimi'nde İleri'yi tıklayınız
6. Ödeme Bilgileri'nde ödeme tipini seçiniz
7. Sipariş Özet sayfasında siparişinizi yeniden kontrol edip sözleşmeyi okuyup ve onayladığınıza dair tikleyip  SİPARİŞİ ONAYLIYORUM'u tıklayıp alışverişi tamamlayınız.

..vee siparişiniz birkaç gün içerisinde size ulaşıyor ((:

İşte bu kadar basit...
Gidip saatlerce alışveriş merkezlerinde enerji ve zaman kaybetmeye son!!!
Çünkü Yoga için gereken tüm ürünler, bir "tık" kadar ötenizde  hihi

Ayrıca özel indirimler, fırsatlar ve yeni ürünlerden haberdar olmak istiyorsanız sağ üst köşede yer alan
E-Posta listesine üye olun size bilgilendirme epostlarımız ulaşsın.

Herkese iyi alışverişlerrrrr

kurt e. inhan:
Güzel çalışmalar için emeği geçen herkesi tebrik ediyorum..

duygu_akartuna:
YENİ ÜRÜNLER GELDİİİİİİ....

Amestist ve Kristal Kuvars Taşlarınız www.yogadukkani.com 'da

kurt e. inhan:
Doğal taşların da eklenmesi çok iyi oldu..çok teşekkürler

superisi:
Keşke yoga dividsi çıkarsa mert hoca ve  yoga    kitabı yoga dükkanında satılsa bizlerde alıp uygulasak çok güzel olur bence inşallah benim gibi yogaya yeni başlayan kişlerde ister de yoga dvdsi çıkarırda mert hoca bizlerde alırız yaparız

;m<

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git