Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Sertifikalı Çocuk Yogası Eğitimi  (Okunma sayısı 1737 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beyz

• Ziyaretçi
Sertifikalı Çocuk Yogası Eğitimi
« : 26 Ocak 2013, 01:02:39 »
Mert Güler Klasik Yoga ve Farkındalık Geliştirme Merkezleri Sertifikalı "Çocuk Yoga’sı Eğitmenliği" Eğitim Programı

Bu Program Kimler İçin

Yoga Eğitmenleri, öğretmenler, çocuklarla çalışan ve çalışmak arzusunda olan sizlere özel…

Yepyeni, eğlenceli ve çalışmalarınızda kullanacağınız özel öğretim teknikleriyle birlikte Çocuk Yoga’sına merhaba demek isteyenler…
 10 yıl Beden Eğitimi Öğretmenliği ve 15 yıl Karate antrenörlük birikimini Mert Güler Klasik Yoga ve farkındalık çalışmaları ile birleştiren Yoga ve pilates eğitmeni Derya ALTUNEL’den Çocuk Yoga’sına yönelik farklı eğitim yöntemleri öğrenmek ister misiniz?

Çocuklarla iletişim kurarken kendi içinizdeki çocuğu yeniden keşfetmeye hazır mısınız..?

Günümüzde çocukların sınav ve yarış koşturmasına sokulduğu sistemin aksine, rekabet ortamının olmadığı, eğlencenin ve bütünlüğün olduğu Yoga’nın doğru bir şekilde çocuklarla nasıl tanıştırılacağını öğrenmek.
 Yoga pozlarının çocuklara yönelik şeklinin hikâye, eğlence ve oyunlarla sunabilmek.
 Bedensel farkındalığını keşfeden özgüveni yüksek çocuklar yaratabilmek.
 Çocuklarda odaklanma ve dikkat süresini geliştirebilmek.
 Çocuk Yogasının; okul yaşamına ve sportif egzersizlere olumlu katkısını sağlayabilmek.
 Çocuk Yoga’sında güvenli, yaratıcı ve etkili bir eğitmen olabilmek.

Ayrıntılı bilgi için;
 Derya Altunel TEL: 530 524 36 60 - 212 572 96 42

http://www.klasikyoga.com/klasikyoga/Egitimler/GelecekEgitimler.php