Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Karma Yoga Etkinliği - Hayvan Barınağı Ziyareti  (Okunma sayısı 4066 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beyz

• Ziyaretçi

7 Ocak Cumartesi günü Yedikule Hayvan Barınağındaydık.

Benim için çok özel bir deneyimdi... Köpek ve kedileri ziyaret ettik. Bizleri gördüklerinde bakışları çok ilginçti gerçekten, sanki "ne iyi ettiniz de geldiniz, hep gelin, hep bizi sevin" der gibiydiler...

"Sevgi paylaşınca güzel" Her canlıyla...

Ayman

• Ziyaretçi
Ynt: Karma Yoga Etkinliği - Hayvan Barınağı Ziyareti
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2012, 14:38:58 »
Evden yemek ve bayat ekmeklerimi toplayıp, bügün yedikule hayvan barınağına gittim. Giderken fotoraflarını çektim, sanki bize tekrar gelirmisin,bize yemek getirirmisin der gibiydiler,gerçekten inanılmaz bakışları var ve sevgiye ihtiyaçları var. Yağmurdan dolayı arabadan inmedim, ama bidaki sefer yanlarına gidip sevmek istiyorum nasipse :) Böylelikle korkumu da yenmiş olurum. Bunların hepsi Mert hocamızın ve ekibinin sayesinde. Sizlere tekrar teşekkür etmek istedim  ;n

Beyz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2012, 16:28:21 »
Ne kadar güzel Ayman, eminim çok sevinmişlerdir...

Yedikule Barınak Ziyaretimizin Fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabiliriz: :)

http://klasikyoga.com/img/galeriler/Yedikule_Hayvan_Barinagi__120111561610/

Beyz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2012, 22:51:14 »
Ne kadar da güzel anlatmışsın...

Çok şükür...

;n

Çevrimdışı f.filiz

• f.filiz
  • Gönüllü Üye
  • Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2012, 00:21:52 »
    Natali çok güzel dile getirmissin,yüreğine sağlık.Ziyaretimizden sonra ben de elınde poşetlerle kedi,köpekleri başına toplayan insanların duygularını daha farklı hissetmeye başladım.Salı günü okul çıkışı kızımla beraber hayvan barınağını ziyaret ettik.Akşam saati biraz agresif oldukları için arabadan inmemizi istemediler.Biz de camları açıp içeriden ilgilendik.Çok mahsun bakıyorlar, insanın içi eziliyor.Arabanın etrafına toplandılar,biz konuştuk sevgiyle onlar dinlediler.Uzun süre arabanın önüne geçip gitmemize izin vermediler.Yüreğimin bir köşesi hep onlar ve sahipsiz hayvanlarla.Onları düşününce hemen gidip tavşanımız Miniş'i seviyorum.Migrosun kasap ve balıkçısına sordum atıkları alabilmek için ama bir çöp bile dışarı çıkmıyormuş,hepsi çöpe gidermiş,kuralları böyleymiş :( Irmakla haftaya gene uğramayı planladık kısmetse...
        Fotoğraflar çok güzeller Beyza sağolasın...
        Cesaretini kutlarım Ayman harikasın,Natalie'nin söylediği gibi bu korku da sana ait değilmiş demekki,sana adapte edilmiş ;yoksa bir seferde bukadar gelişme kolay olmayabilirdi... ;q
    Hepinize sevgiler. pnpnkz KalP
Hakikat ancak deneyim olduğunda vardır...Osho

Ayman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2012, 10:48:44 »
Filizciğim tebrik ediyorum seni  :) Süpersin! İyiki Irmağı da götürmüşsin.Bende kısmetse Esmayla giderim.
Diyorumki,eğer böyle etkinlik olmasaydı biz belki hiç bir zaman oraya gitmeyi bile düşünmezdik.Gerçektende oraya bir kere giden,sonra devamlı gider bence.  KalP

;n