Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Yasal Uyarı  (Okunma sayısı 5534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı natalie

  • Genel Yönetici
  • Üye
  • *
  • İleti: 1747
  • Karma: +0/-0
  • Cinsiyet: Bayan
    • pulcinella
Yasal Uyarı
« : 25 Temmuz 2011, 18:11:27 »
Yasal Uyarı

1-Klasikyoga.com sitesindeki paylaşımlar ve bilgiler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

2-Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınmasına gayret gösterilmiştir. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğacak istenmeyen sonuçlardan Klasikyoga.com sitesi ve yazarları sorumlu tutulamaz.

3-Klasikyoga.com sitesinde yer alan bilgilerin -ilgili alanlardaki ilerlemeler ve gelişmeler sürekli değiştiğinden- güncellikleri konusunda klasikyoga.com sitesinin ve yazarlarının herhangi bir sorumluluğu yoktur.

4-Bu bilgilerin, uygulandıkları ve/veya kullanıldıkları taktirde, kullanıcıların istedikleri sonucu elde edebileceklerine dair klasikyoga.com sitesinin bir taahhüdü ve garantisi bulunmamaktadır.

5-Site kullanıcıları, bu bilgilerin kullanımı sonucu elde ettikleri sonuçlardan dolayı klasikyoga.com’dan ve yazarlarından herhangi bir talepte bulunamazlar.

6-Klasikyoga.com sitesinde farklı sitelere link verilebilir. Verilen linkler, bu sitelerde yer alan görüş ve önerilerin klasikyoga.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir. Bu linklerden doğru sitelere ulaşılacağı, bu sitelerde virüs tehdidi ile karşılaşılmayacağı gibi klasikyoga.com’un ve yazarlarının sorumluluğunu doğurabilecek herhangi bir taahhüt verilmemektedir. Bu linkler vasıtası ile ulaşılan sitelere ilişkin tüm riskler KULLANICI’ya aittir.

7-Klasikyoga.com web sitesinde bulunan bilgiler, klasikyoga.com’dan kaynak gösterilmeden; değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.

Mert Güler Klasik Yoga ve Farkındalık Geliştirme Merkezleri Yönetimi
http://www.klasikyoga.com
http://www.yogadukkani.com

anlamakla ilgili herşeyi unut, sadece yaşa, o zaman anlarsın...