Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Hindistan & Alanya  (Okunma sayısı 2007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı duygupadr

• Üye
  • *
Hindistan & Alanya
« : 27 Aralık 2007, 19:18:31 »
Konustugumuz gibi hep birlikte bir arınma tatili hayal ediyorum hatta iki ;w
Biri Alanya'da digeri Hindistan'da ne guzel olurdu..

Internette karıstırırken bir yazı gordum giden biri Hindistanı su cumlelerle anlatmıs:

Hindistan ne yapmak istiyorsanız odur. Tapınaklar mı görmek istiyorsunuz, aklınızı başınızdan alacak kadar heybetli ve muhteşem tapınaklar karşınıza çıkar. Aradığınız tarihse eğer; kaleler, terkedilmiş şehirler, kalıntılar, savaş meydanları istediklerinizi fısıldayacaktır kulaklarınıza. Yok eğer sadece kumsalda uzanmak ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız dilemeniz yeter. Ya da yürümek ve dağların temiz havasını içinize çekmekse hedefiniz, yerkürenin çatısında ciğerlerinize tertemiz Himalayalar'ın havası dolacaktır

Hayali bile guzel  ;n
Ben ne yapmak istedigimi biliyorum gerisi yolculugu planlamaya kalıyor:)

Bu arada merak eden arkadaslara site www.dunyaturu.com / Gazeteci Recai Komur
Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony - Gandhi

Çevrimdışı orhan k

• Kıdemli üye
  • Üye
  • *
Ynt: Hindistan & Alanya
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2007, 22:17:57 »
Dernek kurma düşüncelerimizin alevlendiği ilk moderatör toplantılarımızda benim
aklıma da bu gelmişti Duygu.Derneği kuralım sonra bütçelerimize göre uzun vadeli bi
plan yapalım diye düşünmüştüm.Bu plan da şuydu herkes para biriktirsin (1sene-1,5sene)dahasonra Mert hoca nın
önderliğinde Adnan Çabuk hocanın(ki bizleri kırmaz yardımcı olur sanıyorum) çizdiği bir güzergah ve planla
Hindistan a bu çekirdek kadroyla(o zamanlar bu tabiri kullanıyorduk ki şimdi genişledi ve daha güzel oldu.)
manevi açıdan doyurucu,hep birlikte tapınakların, tarihi yerlerin ne bileyim ortak paydamıza uygun ambiansta
o coğrafyadaki(Ganj,İndus vadisi v.s)zamanımızın elverdiği yerleri görüp ordaki o atmosferi beraberken içimize çekmek.
Yazarken ilk aklıma geldiği an kadar heyecanlandım.Eminim sizlerde okuyunca heyecanlanacak aah keşke diyeceksiniz.
Ne diyelim kısmet,kısmet,kısmet.......
Herkese sevgi ve selam.
      ;n